Galaxy Note 5 Güncellendi

Samsung son dönemlerde Galaxy Note 7 modeli ile oldukça yoğun bir süreç içerisinde olsa da diğer modeller için de güncelleme yapmayı ihmal etmiyor. Marka tarafından yapılan son açıklamalarda yeni bir güncellemenin yayınlandığı duyulurken güncellemeyle birlikte Android işletim sistemi bir üst versiyona çıkarılmıştı. Bu bakımdan kullanıcılar tarafından yeni güncelleme büyük bir ilgi görmüş ve aynı zamanda bu durum memnuniyet yaratmıştı.

Yeni Bir Güncelleme Daha!

Galaxy Note 5 için yayınlanan işletim sistemi güncellemesinden ardından yeni bir güncellemenin daha yayınlandı açıklandı. Yapılan açıklama ile birlikte kullanıcıların telefonlarda güvenliği daha da iyi bir hale getirmek adına güncellemeyi alması istenirken güncellemenin pek çok güvenlik sorununu giderebilecek durumda olduğu ve kullanıcıların bu güncelleme sayesinde telefonda pek çok sorunu çözebileceği açıklandı.

Fakat Galaxy Note 7 ile ilgili pek çok sorunun yaşandığı bu dönemde Galaxy Note 5 modeli için yeni bir güncellemenin yayınlanmış olması da pek çok farklı tartışmayı gündeme getirdi. Öyle ki telefonların bataryalarında tespit edilen bir hata nedeniyle güncelleme yapılması da öne sürülen en güçlü iddialar arasında yer alıyor.

Güncelleme Detayları Neler?

OTA yoluyla ile sunulan güncelleme 64,70 MB boyutunda. N920CXXS3BPI3 yapım numarası ile gelen güncelleme OTA yolu ile alınabilir durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir